Úvod
Jdi na obsah Jdi na menu

Studnice ČR

Je přínosné jen pobývat, jen být a procházet se v energetickém soupci té příslušné studnice bez toho, aniž by člověk aktivně fungoval v meditační a nabíjecí zóně?
Chvátal: GPS neuvádím z toho důvodu, že to už jsou tak detailní data a informace, že si je netroufám uvést do mikrofonu. Mohu je přenést na člověka, kteréo fyziyky znám a o kterém vím, že ty data nebudou zneužity a budou ku prospěchu jeho a ku prospěchu dalších jedinců skrze něho. Proto GPS neuvádím.
Samozřejmě, že prostý pobyt a také pouhé mentální napojení i na dálku, do prostředí příslušné studnice vytváří výrazně positivní spektrum počinků v oblasti fyzidké, psychické, emoční i mentální ve vztahu k dotyčnému jedinci, Určitěo to stojí zato i bez znalosti umístní MB a NB.

 

Příspěvky

Pramenáč – Haraka 11

13 čaker lidského těla, nové kvality a rozvoj praktik použití pro společnost.  článek

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR

Šance – Bethea 05

<p><strong>Tibetská genová báze</strong>&nbsp;uvnitř Českého národa.&nbsp;<a href="/img/picture/535/05-bethea-----sance.jpg">◙♥</a>&nbsp;<a href="/">článek</a></p>

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR

Vyšehrad – Athorr 01

<p><strong>Duchovní mise Českého národa.</strong>&nbsp;<a href="/img/picture/534/01-athorr-----vysehrad.jpg">◙&hearts;</a>&nbsp;<a href="/">článek</a></p>

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR