Úvod
Jdi na obsah Jdi na menu

Studnice ČR

Je přínosné jen pobývat, jen být a procházet se v energetickém soupci té příslušné studnice bez toho, aniž by člověk aktivně fungoval v meditační a nabíjecí zóně?
Chvátal: GPS neuvádím z toho důvodu, že to už jsou tak detailní data a informace, že si je netroufám uvést do mikrofonu. Mohu je přenést na člověka, kteréo fyziyky znám a o kterém vím, že ty data nebudou zneužity a budou ku prospěchu jeho a ku prospěchu dalších jedinců skrze něho. Proto GPS neuvádím.
Samozřejmě, že prostý pobyt a také pouhé mentální napojení i na dálku, do prostředí příslušné studnice vytváří výrazně positivní spektrum počinků v oblasti fyzidké, psychické, emoční i mentální ve vztahu k dotyčnému jedinci, Určitěo to stojí zato i bez znalosti umístní MB a NB.

 

Příspěvky

Kladno – Ámon 10

<p><strong>Poslání Českého národa,</strong>&nbsp;období 2012 až 2022, speciální imunologie&nbsp;<strong>proti novým virům</strong>.&nbsp;<a href="/img/picture/545/studnice-kladno-amon-10.jpg" target="_blank">◙&hearts;</a>&nbsp;<a href="/">článek</a></p>

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR

Macocha – Chesmed 09

Vitalizace žláz s vnitřní sekrecí, informační propojení člověka a středu Země, regenerační systém.  článek

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR

Ostroměř – Adea 02

Studnice Adea pracuje se srdeční čakrou, strategie a životy vladařů. Není známa GPS. článek 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR

Pálava – Átum 08

Informace o nalezištích minerálu Bohemian, jehož vlastnosti navazují na vlastnosti monoatomického zlata.  článek

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR

Petrov – Rámon 07

<p>Informace o <strong>sedmi misteriózních školách v Egypě</strong>, které se zrcadlově přenáší do České země.&nbsp;<a href="/img/picture/537/07-ramon---petrov.jpg">◙♥</a>&nbsp;<a href="/">článek</a></p>

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Studnice ČR